×
логото
Добијте бесплатен цитат
Контактирајте нѐ Разговарај со нас

Зошто Mozocare

Подобар квалитет

Ние соработуваме со 100+ меѓународно акредитирани болници низ целиот свет за да го најдеме најдоброто решение за вас.

Време на брз одговор

Добиваме програма за третман во рок од 4-24 часа по регистрирањето на вашето барање

Транспарентна цена

Плаќате во болница или на банкарската сметка на Mozocare. Mozocare не наплатува провизии или скриени такси.

Поддршка 24 / 7

Нашиот тим е тука за вас деноноќно, низ целиот свет.

Како тоа функционира

Чекор 1
Барај

Постапка за пребарување и болница

Чекор 2
изберете

Изберете ги вашите опции

Чекор 3
книга

Резервирајте ја вашата програма

Чекор 4
FLY

Подготвени сте за нов и поздрав живот

Откријте колку можете да заштедите на вашиот меѓународен медицински третман

Испрати барање

Пациентни приказни

Г-дин НСЕКА АТЕМБОН М. | Сведок на пациентот | Mozocare | Вмрежени болници | ДР Конго

Прикажи ги Повеќе

Најнови вести

Индија лекува 2020: Меѓународен настан за здравство | Mozocare

SEPC заедно со Министерството за трговија, Министерството за трговија и индустрија го организираат India Heals 2020

Прочитај повеќе
Арапски здравствен настан 2020 година

Еден од најдобрите медицински настани во Дубаи за медицинска опрема

Прочитај повеќе
Сè што треба да знаете за Коронавирус

Сè што треба да знаете за Коронавирус. Најдете ги сите информации за Коронавирус.

Прочитај повеќе
Mozocare влегува во Јужна Африка

Mozocare сега зачекори во јужниот дел на Африка. Неизмерниот одговор од ДРК и ...

Прочитај повеќе
Види повеќе вести

Не чекајте некој да го поправи здравството. Направи го сам

Пронајдете опција за третман Стани партнер

Побарајте бесплатна понуда

Доверба од пациентите ширум светот
Прелистајте 1200+ процедури
100+ меѓународно акредитирани болници
Најдобра цена за целата здравствена програма - загарантирана
Целосна транспарентност на финансиската пресметка
Посветена лична помош
Целосно бесплатна консултација

Зачленете се

Пријавете се и ние ќе ви ги испратиме најдобрите пакети за третман

Треба помош ?

Испрати барање